Вибір весільної сукні

Весільне плаття – особливий наряд. Представниці прекрасної статі малюють його в мріях задовго до торжества. Нерідко це відбувається ще в дитячому віці, коли малятко відправляє Барбі під вінець з Кеном. Ніяка інша одяг не викликає стільки емоцій і хвилювань, однак при цьому саме з нею пов’язано безліч переживань і тривог.

«Мені терміново потрібно весільну сукню! Швидше! Швидше! Бігти в найближчий весільний салон! Дивитися! Вибирати! Міряти! Купувати … ». Для тих, кто шукає все в інтернеті достатньо набрати в гуглі “свадебные платья ” і ви отримаєте величезну кількість магазинів, отже можна вже шукати конкретну модель.

Приблизно такі думки крутяться в голові дівчини, яка зовсім недавно стала нареченою.

Вибір весільного плаття не терпить суєти. В день весілля ви повинні виглядати по-королівськи. Має значення все: від розміру намистин в намисті до поєднання кольорів в зачісці з букетом. Що вже говорити про весільну сукню! Тому вдихніть … заспокойтеся … і не поспішаючи приступайте до вибору свого ідеального наряду.

КРОК ЗА КРОКОМ ДО плаття мрії

Весільна сукня

В першу чергу побродите по сторінках весільних сайтів в Інтернеті, проникніться їх атмосферою, помилуйтеся на різні фасони суконь. Жіночна «рибка», чарівна «принцеса», елегантне пряме весільну сукню … Ваша мета – ознайомитися, що сьогодні пропонує нареченим індустрія весільної моди, з’ясувати приблизний рівень цін. Подумки «приміряйте» на себе побачені моделі, намагайтеся зрозуміти, до чого більше «лежить» ваша душа, проте не заганяйте себе в жорсткі рамки. Як відзначають консультанти весільних салонів, у чверті випадків нареченої Києва купують весільні сукні абсолютно іншого кольору або фасону, ніж планували спочатку.

Далі настає дуже відповідальний етап. Вам потрібно визначитися з приблизними бюджетом, який ви можете виділити на весільну сукню. Київ здатний запропонувати досить широкий діапазон цін на весільні наряди, тому будь-яка наречена обов’язково знайде своє плаття. Не пропускайте цей етап – він дозволить зберегти час і нерви. По-перше, прийшовши у весільний салон, вам не доведеться приміряти сукні невідповідного цінового діапазону. А по-друге, ви позбавите себе від ситуацій, коли, розглянувши наряд, який абсолютно не вписується в бюджет, наречена починає мріяти лише про нього. У підсумку отримує зіпсований настрій і небажання взагалі займатися підготовкою: дозволити собі занадто дороге весільну сукню вона не може, але при цьому всі інші здаються бляклими. Тому обов’язково заздалегідь визначитеся з приблизною сумою. Зрозуміло, вона не повинна бути точною до рубля, а й розбігу у кілька десятків тисяч бути не повинно.

Після цього можна починати планувати відвідування весільних салонів міста. Заведіть спеціальний блокнот і складіть список весільних салонів Києва. У цій справі неоціненну допомогу надасть наш розділ каталогу «Весільні салони». Вам не доведеться витрачати багато часу на з’ясування адрес салонів, часу їх роботи, контактних телефонів – досить відкрити потрібний розділ на нашому сайті. Відведіть для кожного салону окрему сторінку: трохи пізніше ви будете там позначати, на який час ви записані на примірку в те чи інше місце, які весільні сукні приміряли, яким було ставлення консультантів. Бажано записувати і свої враження від побачених моделей. Лише спочатку здається, що всю цю інформацію можна утримати в голові. Примірявши по п’ять моделей в п’яти салонах, ви насилу згадайте, яке весільну сукню вам найбільше сподобалося в «Pollardi» .

Не плануйте відвідати в один день більше одного-двох салонів, інакше всі весільні сукні зіллються в одну повітряно-білу масу, серед якої дуже важко буде розглянути наряд мрії. Врахуйте, що деякі салони Києва можуть працювати за попереднім записом, тому краще всього зателефонуйте попередньо в кожен з них і уточніть цей момент.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

You may also like...

Leave a Reply